NVPI-bestuur

Geert Noorman (voorzitter)

Namens NVPI Audio:
Kees van der Hoeven (penningmeester)
Martin Jessurun

Namens FDN:
René van Turnhout (secretaris)
Hajo Binsbergen

Namens NVPI Interactief:
Henk Hoogendoorn
Bart van de Giessen

Het bureau

Anne de Jong – algemeen directeur, woordvoerder FDN en NVPI Interactief
anne.de.jong@nvpi.nl

Paul Solleveld – directeur legal & Public Affairs, woordvoerder NVPI Audio
paul.solleveld@nvpi.nl

Samantha van Lunteren – directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – hoofd juridische zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Jessica van der Stoel Рcommunicatie/coördinatie Edison Stichting
jessica.van.der.stoel@nvpi.nl

Gert Jan de Hiep – controller
gertjan.de.hiep@nvpi.nl

Jolanda Loman – financieel manager
jolanda.loman@nvpi.nl

Diana Visser – administratie
diana.visser@nvpi.nl

Karin Franssen – medewerker algemene zaken filmdistributeurs
karin.franssen@filmdistributeurs.nl