NVPI-bestuur

Arda Gerkens (voorzitter)

Namens NVPI Audio:
Kees van der Hoeven (penningmeester)
Martin Jessurun

Namens FDN:
Sharita Hasnoe
Hajo Binsbergen

Namens NVPI Interactief:
Henk Hoogendoorn
Bart van de Giessen

Het bureau

Anne de Jong – Algemeen Directeur
Woordvoerder: NVPI, Audio, FDN
anne.de.jong@nvpi.nl

Martijn Schenderling – Hoofd Public Affairs Interactief
martijn.schenderling@nvpi.nl 

Paul Solleveld – Beleidsadviseur
paul.solleveld@nvpi.nl

Samantha van Lunteren – Directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – Hoofd Juridische Zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Jessica van der Stoel – Hoofd Communicatie & Coördinatie Edison Stichting
jessica.van.der.stoel@nvpi.nl

Laura Franken – Medewerker Communicatie
laura.franken@nvpi.nl

Koen Beerkens – Medewerker Communicatie
koen.beerkens@nvpi.nl

Hans Remie – Hoofd Financiën & Marktanalyse
hans.remie@nvpi.nl

Jolanda Loman – Manager Financiële Administratie & Marktcijfers
jolanda.loman@nvpi.nl

Koen de Groot – Business Intelligence Analist
koen.de.groot@nvpi.nl

Diana Visser – Medewerker Financiële Administratie & contactpersoon Goud/Platina
diana.visser@nvpi.nl