Bestuur VGFN

Het bestuur van VGFN bestaat uit acht personen. Een mix van grote en kleinere ontwikkelaars en distributeurs, en daarmee perfect uitgerust om de belangen van alle Interactief-leden goed te behartigen.

Henk Hoogendoorn (voorzitter) – Take 2 Interactive Benelux BV
Bart van de Giessen (vice-voorzitter) – Sony Interactive Entertainment Benelux B.V.
Edwin Groeneveld (Penningmeester) – Ubi Soft Entertainment BV
Marc Smit – Activision Blizzard Benelux BV
Frank Rittinghaus – Nintendo Benelux BV
Suzanne Lekkerkerk – Microsoft Nederland
Dirk Scholing – Electronic Arts Nederland BV
Mark Holleman – Bethesda Softworks a division of Zenimaz Benelulx B.V.

Bureau VGFN

VGFN faciliteert op collectief niveau zaken waar de leden van kunnen profiteren. Denk daarbij aan juridische kwesties, public affairs, communicatie, administratieve zaken, collectieve contracten, overleg en lobbywerk. Dit en meer zijn taken die vanuit het VGFN worden opgepakt.

Martijn Schenderling – General Manager
martijn.schenderling@nvpi.nl

 

VGFN wordt in de uitvoering ondersteunt door bureau NVPI.

Samantha van Lunteren – Secretariaat
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – Juridische Zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Jessica van der Stoel – Communicatie
jessica.van.der.stoel@nvpi.nl

Hans Remie – Financiën & Marktanalyse
hans.remie@nvpi.nl

Jolanda Loman – Financiële Administratie & Marktcijfers
jolanda.loman@nvpi.nl

Koen de Groot – Business Intelligence Analist
koen.de.groot@nvpi.nl