Bestuur NVPI Interactief

Het bestuur van NVPI Interactief bestaat uit zeven personen. Een mix van grote en kleinere ontwikkelaars en distributeurs, en daarmee perfect uitgerust om de belangen van alle Interactief-leden goed te behartigen.

Henk Hoogendoorn (voorzitter) – Take 2 Interactive Benelux BV
Bart van de Giessen – Sony Interactive Entertainment Benelux B.V.
Michelle van der Wilk-Rouhof – Activision Blizzard Benelux BV
Edwin Groeneveld – Ubi Soft Entertainment BV
Frank Rittinghaus – Nintendo Benelux BV
Iris Wevers – Microsoft Nederland
Dirk Scholing – Electronic Arts Nederland BV

Bureau NVPI

NVPI faciliteert op collectief niveau zaken waar de leden van kunnen profiteren. Denk daarbij aan juridische kwesties, public affairs, communicatie, administratieve zaken, collectieve contracten, overleg en lobbywerk. Dit en meer zijn taken die vanuit het bureau NVPI worden opgepakt.

Anne de Jong – Algemeen Directeur & Woordvoerder
anne.de.jong@nvpi.nl

Paul Solleveld – Beleidsadviseur
paul.solleveld@nvpi.nl

Samantha van Lunteren – Directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – Hoofd Juridische Zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Jessica van der Stoel – Hoofd Communicatie
jessica.van.der.stoel@nvpi.nl

Laura Franken – Medewerker Communicatie
laura.franken@nvpi.nl

Hans Remie – Hoofd Financiën & Marktanalyse
hans.remie@nvpi.nl

Jolanda Loman – Manager Financiële Administratie & Marktcijfers
jolanda.loman@nvpi.nl

Diana Visser – Medewerker Financiële Administratie
diana.visser@nvpi.nl