Raad van Toezicht

Arda Gerkens (voorzitter)
Kees van der Hoeven – Universal Music BV
Leo van Schaick – PIAS
Marc Smit – Cinéart

Het bureau

Anne de Jong – Directeur-Bestuurder
Woordvoerder: NVPI, NVPI Audio, FDN
anne.de.jong@nvpi.nl

Samantha van Lunteren – Directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – Hoofd Juridische Zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Hans Remie – Hoofd Financiën & Marktanalyse
hans.remie@nvpi.nl

Jolanda Loman – Manager Financiële Administratie & Marktcijfers
jolanda.loman@nvpi.nl

Koen de Groot – Business Intelligence Analist
koen.de.groot@nvpi.nl

Koen Beerkens – Communicatiemanager Audio
koen.beerkens@nvpi.nl

Amber Zaal – Medewerker communicatie
amber.zaal@nvpi.nl

Sonja Tabak – Projectmanager Edisons
sonja.tabak@nvpi.nl