Bestuur NVPI Audio

Het bestuur van NVPI Audio telt zes personen. Alle drie de major muziekmaatschappijen hebben een zetel en de andere helft van het bestuur bestaat uit vertegenwoordigers van onafhankelijke labels en distributeurs.

Berry van Sandwijk (voorzitter) – Sony Music Entertainment Netherlands
Niels Walboomers – Warner Music Benelux BV
Annerieke Maurice – Universal Music BV
Tom Peters – NRGY Music BV
Raymond van Vliet – Cloud 9 Music
Tony van de Berkt – 8ball Music BV

Bureau NVPI

NVPI faciliteert op collectief niveau zaken waar de leden van kunnen profiteren. Denk daarbij aan juridische kwesties, public affairs, communicatie, administratieve zaken, collectieve contracten, prijzen als de Edisons en onderscheidingen als Goud/Platina, overleg en lobbywerk. Dit en meer zijn taken die vanuit het bureau NVPI worden opgepakt.

Anne de Jong – Algemeen Directeur & Woordvoerder
anne.de.jong@nvpi.nl

Samantha van Lunteren – Directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – Hoofd Juridische Zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Hans Remie – Hoofd Financiën & Marktanalyse
hans.remie@nvpi.nl

Jolanda Loman – Manager Financiële Administratie & Marktcijfers
jolanda.loman@nvpi.nl

Koen de Groot – Business Intelligence Analist
koen.de.groot@nvpi.nl

Koen Beerkens – Communicatiemanager Audio
koen.beerkens@nvpi.nl

Amber Zaal – Medewerker Communicatie
amber.zaal@nvpi.nl

Sonja Tabak – Projectmanager Edisons
sonja.tabak@nvpi.nl