Bestuur NVPI Audio

Het bestuur van NVPI Audio telt zes personen. Alle drie de major muziekmaatschappijen hebben een zetel en de andere helft van het bestuur bestaat uit vertegenwoordigers van onafhankelijke labels en distributeurs.

Kees van der Hoeven (voorzitter) – Universal Music BV
Martin Jessurun – Warner Music Benelux BV
Berry van Sandwijk – Sony Music Entertainment Netherlands BV
Tom Willinck – V2 Records BV
Leo van Schaick – [PIAS] Holland
Tony van de Berkt – 8ball Music BV

Bureau NVPI

NVPI faciliteert op collectief niveau zaken waar de leden van kunnen profiteren. Denk daarbij aan juridische kwesties, public affairs, communicatie, administratieve zaken, collectieve contracten, prijzen als de Edisons en onderscheidingen als Goud/Platina, overleg en lobbywerk. Dit en meer zijn taken die vanuit het bureau NVPI worden opgepakt.

Anne de Jong – algemeen directeur, woordvoerder FDN en NVPI Interactief
anne.de.jong@nvpi.nl

Paul Solleveld – directeur legal & Public Affairs, woordvoerder NVPI Audio
paul.solleveld@nvpi.nl

Samantha van Lunteren – directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – hoofd juridische zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Jessica van der Stoel – communicatie/coördinatie Edison Stichting
jessica.van.der.stoel@nvpi.nl

Laura Franken – medewerker communicatie en secretariaat
laura.franken@nvpi.nl

Gert Jan de Hiep – controller
gertjan.de.hiep@nvpi.nl

Jolanda Loman – financieel manager
jolanda.loman@nvpi.nl

Diana Visser – administratie
diana.visser@nvpi.nl