Bestuur

FDN is een fusie van de Nederlandse Vereniging van Filmdistributeurs en NVPI Video. In het FDN-bestuur hebben uit elk van de twee voorlopers dan ook twee personen zitting.

Het FDN bestuur bestaat uit:

René van Turnhout (voorzitter) – Dutch FilmWorks
Marc Smit – Cinéart Nederland BV
Hajo Binsbergen – Warner Bros. Pictures International Holland
Pieter Balk – Sony Pictures Home Entertainment

Het bureau

FDN faciliteert op collectief niveau zaken waar de leden van kunnen profiteren. Denk daarbij aan juridische kwesties, public affairs, communicatie, administratieve zaken, collectieve contracten, overleg en lobbywerk. Dit en meer zijn taken die vanuit het bureau NVPI worden opgepakt.

Anne de Jong – algemeen directeur, woordvoerder FDN en NVPI Interactief
anne.de.jong@nvpi.nl

Paul Solleveld – directeur legal & Public Affairs, woordvoerder NVPI Audio
paul.solleveld@nvpi.nl

Karin Franssen – medewerker algemene zaken filmdistributeurs
karin.franssen@filmdistributeurs.nl

Samantha van Lunteren – directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – hoofd juridische zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Jessica van der Stoel – communicatie
jessica.van.der.stoel@nvpi.nl

Gert Jan de Hiep – controller
gertjan.de.hiep@nvpi.nl

Jolanda Loman – financieel manager
jolanda.loman@nvpi.nl

Diana Visser – administratie
diana.visser@nvpi.nl