Bestuur

Het bestuur van FDN telt zes personen. Alle drie de major distributeurs hebben een zetel en de andere helft van het bestuur bestaat uit vertegenwoordigers van onafhankelijke distributeurs.

Het FDN bestuur bestaat uit:

Sharita Hasnoe – Walt Disney Studios Motion Pictures Netherlands (voorzitter)
Hajo Binsbergen – Warner Bros. Pictures International Holland
René van Turnhout – Dutch FilmWorks
Huub Roelvink – Cherry Pickers
Karel de Vries – Universal Pictures International (Netherlands)
Klaas de Jager – Independent Films

Het bureau

FDN faciliteert op collectief niveau zaken waar de leden van kunnen profiteren. Denk daarbij aan juridische kwesties, public affairs, communicatie, administratieve zaken, collectieve contracten, overleg en lobbywerk. Dit en meer zijn taken die vanuit het bureau NVPI worden opgepakt.

Anne de Jong – Algemeen Directeur & Woordvoerder
anne.de.jong@nvpi.nl

Paul Solleveld – Beleidsadviseur
paul.solleveld@nvpi.nl

Samantha van Lunteren – Directiesecretaresse
Samantha.van.lunteren@nvpi.nl

Martijn Schok – Hoofd Juridische Zaken
martijn.schok@nvpi.nl

Jessica van der Stoel – Hoofd Communicatie
jessica.van.der.stoel@nvpi.nl

Laura Franken – Medewerker Communicatie
laura.franken@nvpi.nl

Koen Beerkens – Medewerker Communicatie
koen.beerkens@nvpi.nl

Hans Remie – Hoofd Financiën & Marktanalyse
hans.remie@nvpi.nl

Jolanda Loman – Manager Financiële Administratie & Marktcijfers
jolanda.loman@nvpi.nl

Koen de Groot – Business Intelligence Analist
koen.de.groot@nvpi.nl

Diana Visser – Medewerker Financiële Administratie
diana.visser@nvpi.nl